ИСО 9001 ISO.

Замминистра здравоохранения от «Батькивщины» лоббирует интересы мафии — министр

Читайте также:

комментариев 7

 1. Лилия:

  Мусій Олег Степанович всупереч статті 7 Закону України «Про звернення громадян» та статті 364-2 КПК України (невжиття посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи) навмисно приховує злочини багатьох підрозділів МОЗ щодо перевищення службових повноважень, службового підроблення, службової недбалості, приховування злочину, переслідування фізичної і юридичної особи, корупції, шахрайства, викрадання державних коштів, незаконного молекулярно-генетичного дослідження (ДНК-експертиза) по встановленню материнства, батьківства та підміні дітей http://www.moyray.com/813.html
  А що вже й мовити про заступника Міністра охорони здоров’я України Лісневську Наталію Олександрівну яка не зовсім здорового глузду! Почитайте її відповідь нашому підприємству і переконайтеся, наскількі бувають посадовці безглуздими, неадекватними та злочинними — http://www.moyray.com/811.html
  Наші колективні звернення в усі інстанції уряду України: в Генпрокуратуру, до Кабінету Міністрів (до Яценюка), у Верховну Раду (до Турчинова та до Чумака), Президента України, в Комітет Держпідприємництва тощо закінчувалися тим, що ці самі інстанції скидали наші заяви про злочини МОЗ — до того ж самого МОЗ. І це всупереч статті 7 Закону України «Про звернення громадян». Хіба такої країни ми хотіли? На це запитання знає відповідь тільки Яценюк і Турчинов, які дають виконавчу владу в руки виключно божевільним та бандитам!

 2. Наталия:

  Поменяйте замминистра здравоохранения.

 3. Иван:

  Приводом для спроби рейдерського захоплення став інцидент 11 квітня, під час якого представники МОЗ та ДАК “Укрмедпром” у супроводі озброєних людей намагалися замінити керівництво, вилучити печатку і документи підприємства. Як пояснила Вишневська, замовником захоплення є народний депутат Валерій Гелевей і колишній керівник “Індар” Олег Лазарєв, в 2011 р. оголошений в міжнародний розшук за звинуваченням у розкраданні державного майна, щодо якого новим керівництвом Генеральної прокуратури України кримінальне переслідування припинено. Безпосереднім виконавцем, за словами глави правління підприємства, виступає міністр охорони здоров’я Олег Мусій, який раніше неодноразово виступав із звинуваченнями на адресу фармацевтів. “Індар” зберіг ціни 2012 року, незважаючи на те, що держава ввела 7% ПДВ. Протягом 2014 “Індар” надав гуманітарну допомогу тим регіонам, де закінчилися інсуліни на суму понад мільйон гривень, у тому числі лікарням у Криму, де залишилися наші пацієнти і де перспектива закупівель залишається під питанням, — підкреслила Вишневська. — Але із заяв Мусія випливає, що якщо “Індар” піднімається, зростає, виробляє продукцію і набуває авторитет у суспільстві — це погано, а закуповувати імпортне — це добре”. Дискредитація головного виробника інсуліну в країні, вважає голова підприємства, призведе до того, що як мінімум сто тисяч пацієнтів залишаться без ліків. Крім того, неминуче зростання цін на інсуліни в Україні і зменшення обсягів бюджетних закупівель. “Ситуація 11 квітня, всі заяви про роботу ”Індар” на сайті міністерства, в пресі призводять до того, що регіони не оголошують торги на нашу продукцію. Люди бояться, що наша продукція взагалі не буде поставлена”, — зазначила Вишневська. Як наслідок, за її словами, цілком реальна втрата прямого контракту з бразильським державним Фондом Освальдо Круз, в рамках якого більше року ведуться поставки інсуліну. “У черговий раз бразильці просто не повірять у здатність виконання нами зобов’язань, Україна втратить можливості експорту цього року на 52 мільйони доларів. Плюс при цьому інші фармацевтичні підприємства втратять можливість виходу на ринки Латинської Америки тому, що ми як країна дискредитовані”, — додала Вишневська. Від імені трудового колективу вона звернулася до Верховної Ради України з проханням підтримати проект постанови № 4688 про звільнення Олега Мусія від обов’язків міністра, а до уряду — з вимогою “забезпечити неухильне виконання законодавства України щодо заводу ”Індар”.

  • Петр:

   Так «Индар» действительно прихватизирован7 Как можно говорить о рейдерском захвате государством ранее отнятого у государства предприятия? Возврат государству (а значит народу) прибыльного производства был бы справедлив. Да и вооще, качество индаровского продукта значительно хуже импортных аналогов, разве что дешевле, какой там выход на иностранные рынки? И, соответственно, закупать хотят более беспроблемные препараты.

 4. Петр:

  Если индаровская продукция действительно такая качественная, как вещают нынешние владельцы — флаг вам в руки — докажите это в открытых конкурсах с другими производителями, не уповая на директивные госзакупки.

 5. Игорь:

  Горячие новости!
  Как сообщают «жители» майдана, псевдореволюционный лекарь Мусий Олег Степанович и псевдоюрист майдана Лисневская Наталья Александровна мошенническим путем бросали в чай наркотики с целью создания ложного (наркотического) патриотизма и бесстрашия у всех штурмовых отрядах!
  Кроме этого, Мусий Олег Степанович и Лисневская Наталья Александровна постоянно скрывали истинных убийц участников восстания!
  Как следствие этому – почти у всех участников майдана и по сегодня осталась наркотическая зависимость!
  За так званые «особенные заслуги» по обеспечению всех участников майдана ложным патриотизмом при свержении режима Януковича, Турчинов и Яценюк в качестве вознаграждения поставили наркодиллера Мусия Олега Степановича Министром здравоохранения Украины, а Лисневскую Наталью Александровну – заместителем Министра здравоохранения!
  Самое интересное то, что Турчинов и Яценюк вовремя поняли свою ошибку, поставив этих полуобразованных коррупционеров на столь большие должности, и
  попытались неоднократно их уволить из МЗУ, однако безрезультатно!
  Мусий Олег Степанович и Лисневская Наталья Александровна постоянно шантажируют Арсения Яценюка тем, что в случае их увольнения они расскажут депутатскому корпусу Верховного Совета Украины и масс-медиа об факте поголовной наркомании псевдореволюционеров и о том, кто на самом деле нанял снайперов и оплачивал отстрелы людей!
  А вот тут на этого коррупционера есть доказательства, как минимум обещающие для него тюремные нары http://lustratsiya.com.ua/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%8F%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D1%83%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%BE-%D1%81-%D0%B4%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B0/?gclid=CP-47qTP278CFSTbcgodbSEAeQ!

 6. Игорь:

  Срочные новости от люстрационного комитета Украины! Мусий О.С. оказывается не Министр здравоохранения Украины, а мошенник и коррупционер! Он полностью подделал себе документы об своем образовании и причастен к множеству других эпизодов бандитизма! http://www.moyray.com/822.html Куда смотрят СБУ и УБОЗ!!!

Open

Close