Почему НАТО не даст отпор России на Донбассе — эксперт

Читайте также:

комментариев 5

 1. Иван:

  Опять 25))))))))))). А кто им не дает этого всего:?
  А по третьему пункту. идут онинах

 2. Ване:

  «Опять 25))))))))))). А кто им не дает этого всего:?» А кто дает?)) назови хоть один шаг закон или хоть одно действо правительства или ВР которые подтвердили п.1. или п.2., кроме словесного поноса без всяких телодвижений — НИ ЧЕГО! Все заявления пустой звук. даже заявления про то что те кто прекратят борьбу и сложат оружие — получат амнистию .. оказались очередной лапшой , на которую повелся недалекий Донбасс )))… вон все новости пестрят как добровольческие батальоны усердно доят граждан под предлогом поиска врагов и сочувствующих в тылу)) А судя по последним законам таких найдут %30-50 населения Донбасса… перераспределение благ идет полным ходом.

  • Кость:

   Кацапи зі сходу України, у вас був час висловитись, після того як народ України скинув банду донецьких бандитів, яка грабувала всю країну і вас в першу чергу — ви дружно підтримали путінських диверсантів, які вспорювали українцям животи, рюкзак з піском на плечі та в річку. Ми вас почули.Тепер, після скількох смертей українців, вам треба доказати, що ви гідні бути громадянами України. Звичайними громадянами, без додаткових привілеїв за те, що є нащадками колонізаторів. Хто не докаже, а таких максимум буде з 25%, геть на історичну батьківщину (не треба її жахатися), пуєсоси втратили право жити між українців.

 3. Петро:

  Зброю населенню . І НАТО. І ні одного кацапа не буде в Україні! От ви розмовляєте на язикє кацапов. Помогло ? Та тільки вас і човпе Пут ін! Ми, бандерівці-західняки, казали, кажемо і будемо казати: засуньте свій язик нам в сраку! Вам тепліше , а нам приємно. До тих пір ,поки не почнете любити і поважати націю України , будете сидіти в льохах ховаючись від » дружнього » обстрілу дикого і вічно п’яного брата Кацапа. Згодом і Кремль і світ знову зрозуміють, що , і на цей раз !, КАЦАП почув в сраці гавно, а , подумав, сила — побитим псом піде на свої терен кушать водочку . І готуватиметься до нових пабєд. Ілі защіщать права кацапововних в якійсь Осетії…А,поки в перервах між обстрілами зі сторони Кацапіі, слухайте равіна Гєннадія Адольфовіча Кєрнеса з єфрємовим: у ніх харошєє праізнашєніє на кацапском! Тьху, не до ночі сказано!.. ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!

 4. stattya_hovno:

  Не читайте подобные статьи ибо все СМИ ВРУТ!!! Имейте свою точку зрения! А Пупин если бы хотел напасть ДАВНО бы напал! Он тоже боится!!!

Open

Close